Kerbela’nın Sessiz Çığlığı PDF

Tunisiamobilitycongress.com Kerbela’nın Sessiz Çığlığı Image
AÇIKLAMA

PDF formatında Kerbela’nın Sessiz Çığlığı. Sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Kerbela’nın Sessiz Çığlığı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!

“Ey insanlar, beni tanıyan tanıyor, tanımayanlara da soy ve nesebimi beyan edeceğim.Ey insanlar, ben Mekke ve Mina’nın oğluyum.Ben Zemzem ve Sefa’nın oğluyum.Ben En güzel yaratılmışın oğluyum.Ben en güzel seçilmişin oğluyum.Ben Hacer-ül Esvedi ridasıyla yerine bırakan kimsenin oğluyum.Ben geceleyin Mescid’ül Haram’dan Mescid’ül Aksa’ya götürülenin oğluyum.Ben Burak’a bindirilen ve Cibril’in Sidret-ül Münteha’ya götürdüğü kimsenin oğluyum.Allah dinine gözcülük ve koruyuculuk edenin, Allah’ın velisinin ilmini taşıyanın oğluyum.Ben Müslümanların namusunu koruyanın oğluyum.Ben Muhammed Mustafa’nın oğluyum.Ben Ali Murtaza’nın oğluyum.Ben Fatıma Zehra’nın oğluyum.Ben kanına boyanan kimsenin oğluyum.Ben bu başın sahibinin, Kerbela kurbanının oğluyum.”.. 

10.07 TL. Ben Ali Murtaza'nın oğluyum. Ben Fatıma Zehra'nın oğluyum. Ben kanına boyanan kimsenin oğluyum. Ben bu başın sahibinin, Kerbela kurbanının oğluyum.".

BILGI

YAZAR: Habib Mert

DOSYA ADI: Kerbela’nın Sessiz Çığlığı.pdf

ISBN: 9786058362017

YAYIN TARIHI: 2017

DOSYA BOYUTU: 5,22 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Kitap Müptelası - Müptelası Olacaksınız / Kerbela'nın Sessiz Çığlığı...

Kerbela'nın Sessiz Çığlığı-İmam Rıza Dergahı Yayınları-9786058362017-Habib Mert-%30 indirimli-İmam Zeynel Abidin'in Yezid'in sarayında yaptığı konuşma: "Ey insa.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Kerbela'nın Sessiz Çığlığı Habib Mert

75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected]

İLGILI KITAPLAR